Pogovorne ure

Priimek in ime Razrednik Prostor Govorilne ure starši
Dan Ura
Abolnar Simon
Blažič Leon kabinet MEH-VSŠ
Brecelj Igor   zbornica ERŠ torek 8.35-9.20
Čermelj Tomislav kabinet MEH – VSŠ
Češčut Romi zbornica ERŠ (po dogovoru) sreda 10.15-11.00
Dornik Valič Anka   zbornica SPLŠ četrtek 9.25-10.10
Ferfolja Vidič Erika  
Ferjančič Ksenija 3. GA D 34 (po predhodni najavi) – SPLŠ četrtek 9.25-10.10
Fiegl Vanda   zbornica – SPLŠ torek 11.00-11.45
Harej Janko   MIC sreda 11.00-11.45
Janežič Tanja   S 32 – SPLŠ četrtek 10.15-11.00
Kosovel Petra 1. GA zbornica sreda 9.25-10.10
Likar Vanja
Marčetić Marko  
Ožbolt Tanja   EŠ 126
Petrovčič Karlo  SPLŠ – po dogovoru – karlo.petrovcic@scng.si ponedeljek 12.40-13.25
Pirc Mirijam 2. GA kabinet fizike C 12 – SPLŠ torek 10.15-11.00
Pušnar Barbara   kabinet PRI – VSŠ ponedeljek 9.25-10.10
Reščič Renato   N1-05 MIC četrtek 10.15-11.00
Rutar Irena   po dogovoru (irena.rutar@scng.si) četrtek 11.00.11.45
Stanič Tina   zbornica ERŠ ponedeljek 8.35-9.20
Stubelj Mojca   pisarna svetovalne delavke – po dogovoru (mojca.stubelj@scng.si)
Špacapan Adrijana   EŠ 113 četrtek 10.15-11.00
Ušaj Gulin Ksenja   D 22 – SPLŠ torek 11.00-11.45
Vermiglio Robert  
Vogrinc Ksenija 4. GA pisarna tajnika splošne mature ponedeljek 12.40-13.25
Vrtovec Repič Kristina   zbornica ERŠ četrtek 10.15-11.00
Zega Mitja  

Legenda: EŠ – Ekonomska šola (nova stavba); ERŠ – Elektrotehniška in računalniška šola; SPLŠ – Strojna, prometna in lesarska šola; SETŠ – Srednja ekonomska in trgovska šola; VSŠ – Višja strokovna šola; MIC – Medpodjetniški izobraževalni center

 

Pogovorne ure za dijake se izvajajo  po dogovoru s profesorji.

Učitelji so dosegljivi po elektronski pošti. Generičen e-naslov učitelja: ime.priimek@scng.si

Učitelji so po dogovoru dosegljivi tudi na telefonskih številkah:

  • Tel.: +386 5 6205775
  • Tel.: +386 5 6205726

Skupne popoldanske pogovorne ure so vsak prvi torek v mesecu ob 17.oo. Poleg razrednikov so staršem na voljo tudi vsi ostali učitelji ter svetovalna delavka in ravnateljica.

torek, 5. 4. 2022
torek, 3. 5. 2022

Priimek in ime Učilnica
Abolnar Simon
Blažič Leon kabinet mehatronike na VSŠ
Brecelj Igor
Čefarin Tanja pisarna ravnateljice
Čermelj Tomislav MEH
Češčut Romi ERŠ
Dornik Valič Anka D 13
Ferfolja Vidič Erika
Ferjančič Ksenija D 34
Fiegl Vanda zbornica GZŠ
Harej Janko MIC N1-kabinet
Janežič Tanja A 32
Kosovel Petra EŠ 125
Likar Vanja E 23
Marčetić Marko
Ožbolt Tanja EŠ 126
Petrovčič Karlo C 33
Pirc Mirijam C 11
Pušnar Barbara D 23
Reščič Renato
Rutar Irena A 21
Stanič Tina ERŠ zbornica
Stubelj Mojca odsotna
Špacapan Adrijana EŠ 113
Ušaj Gulin Ksenja D 22
Vermiglio Robert
Vogrinc Ksenija pisarna tajnice mature
Vrtovec Repič Kristina
Zega Mitja C 32

 

Dostopnost